Order in the next 00:00:00
for Same Day Dispatch
Integral Mini Globe Full Glass Omni-Lamp 2W 521045 (25W) 2700K 230lm B15 330 deg beam angle
ILGOLFB15NC034
Free Delivery on orders over £150
| SKU | ILGOLFB15NC034 |
|---|---|
| Brand | Integral |
| Colour Temperature | Extra Warm White / 2700K |
| Lumen Output | 230 |
| Beam Angle | 300D |
| Product Shape | Golfball |
| Product Cap Base | SES / E14 |
| Lamp Life | 15,000 hours |
| Dimmable | No |
| Wattage | 2W |
| Equivalent Wattage | 25W |
| Voltage | 240v / Mains Voltage |
| EAN Code | 5055788221906 |
Out of stock
Product Description
Integral Mini Globe Full Glass Omni-Lamp 2W 521045 (25W) 2700K 230lm B15 Non-Dimmable 330 deg beam angle
Integral Mini Globe Full Glass Omni-Lamp 2W 521045 (25W) 2700K 230lm B15 Non-Dimmable 330 deg beam angle
| SKU | ILGOLFB15NC034 |
|---|---|
| Brand | Integral |
| Colour Temperature | Extra Warm White / 2700K |
| Lumen Output | 230 |
| Beam Angle | 300D |
| Product Shape | Golfball |
| Product Cap Base | SES / E14 |
| Lamp Life | 15,000 hours |
| Dimmable | No |
| Wattage | 2W |
| Equivalent Wattage | 25W |
| Voltage | 240v / Mains Voltage |
| EAN Code | 5055788221906 |
Write Your Own Review