Order in the next 00:00:00
for Same Day Dispatch
Integral Classic Globe Full Glass 128016 (GLS) Omni-Lamp 4.5W (50W) 2700K 630lm B22 300 deg Beam Angle
ILA60B22C4.5N27KCGWA
Free Delivery on orders over £150
| SKU | ILA60B22C4.5N27KCGWA |
|---|---|
| Brand | Integral |
| Colour Temperature | Extra Warm White / 2700K |
| Lumen Output | 630 |
| Beam Angle | 300D |
| Product Shape | GLS A60 / A67 |
| Product Cap Base | BC / B22 |
| Lamp Life | 15,000 hours |
| Dimmable | No |
| Wattage | 4.5W |
| Equivalent Wattage | 50W |
| Voltage | 240v / Mains Voltage |
| EAN Code | 5055788210832 |
Out of stock
Product Description
Integral Classic Globe Full Glass 128016 (GLS) Omni-Lamp 4.5W (50W) 2700K 630lm B22 Non-Dimmable 300 deg Beam Angle
Integral Classic Globe Full Glass 128016 (GLS) Omni-Lamp 4.5W (50W) 2700K 630lm B22 Non-Dimmable 300 deg Beam Angle
| SKU | ILA60B22C4.5N27KCGWA |
|---|---|
| Brand | Integral |
| Colour Temperature | Extra Warm White / 2700K |
| Lumen Output | 630 |
| Beam Angle | 300D |
| Product Shape | GLS A60 / A67 |
| Product Cap Base | BC / B22 |
| Lamp Life | 15,000 hours |
| Dimmable | No |
| Wattage | 4.5W |
| Equivalent Wattage | 50W |
| Voltage | 240v / Mains Voltage |
| EAN Code | 5055788210832 |
Write Your Own Review