Order in the next 00:00:00
for Same Day Dispatch
Integral Candle Full Glass Omni-Lamp 4W 825629 (36W) 2700K 430lm E14 Non-Dimmable 300 deg Beam Angle
ILCANDE14NC034
Free Delivery on orders over £150
| SKU | ILCANDE14NC034 |
|---|---|
| Brand | Integral |
| Colour Temperature | Extra Warm White / 2700K |
| Lumen Output | 420 |
| Product Shape | Candle |
| Product Cap Base | SES / E14 |
| Lamp Life | 15,000 hours |
| Dimmable | No |
| Wattage | 4W |
| Equivalent Wattage | 36W |
| Voltage | 240v / Mains Voltage |
| EAN Code | 5055788215387 |
Out of stock
Product Description
Integral Candle Full Glass Omni-Lamp 4W 825629 (36W) 2700K 430lm E14 Non-Dimmable 300 deg Beam Angle
Integral Candle Full Glass Omni-Lamp 4W 825629 (36W) 2700K 430lm E14 Non-Dimmable 300 deg Beam Angle
| SKU | ILCANDE14NC034 |
|---|---|
| Brand | Integral |
| Colour Temperature | Extra Warm White / 2700K |
| Lumen Output | 420 |
| Product Shape | Candle |
| Product Cap Base | SES / E14 |
| Lamp Life | 15,000 hours |
| Dimmable | No |
| Wattage | 4W |
| Equivalent Wattage | 36W |
| Voltage | 240v / Mains Voltage |
| EAN Code | 5055788215387 |
Write Your Own Review